500 872 370 kontakt@sunking.pl

Fotowoltaika Katowice SunKING

Zacznij oszczędzać pieniądze i produkuj własny prąd, a pomoże Ci w tym nasza firma Fotowoltaika Katowice SunKING.

fotowoltaika Katowice

panele fotowoltaiczne Katowice

Fotowoltaika dla domu, firmy oraz gospodarstwa rolnego

instalacje fotowoltaiczne Katowice

Pompy ciepła - zainwestuj w ekologiczne ogrzewanie

Fotowoltaika - darmowy prąd i czysta energia ze słońca

Najnowsze dostępne panele fotowoltaiczne

Instalacje Fotowoltaiczne z Dotacją "Mój Prąd"

Fotowoltaika w Katowicach z nami się opłaca! Zwrot do 50% kosztów inwestycji.

Dotacja z programu “Mój Prąd” jest zwolniona z podatku PIT.

Koszty Twojej inwestycji w fotowoltaikę, które nie zostały pokryte dofinansowaniem możesz odliczyć od podatku (tzw. ulga termomodernizacyjna).

Fotowoltaika w Katowicach to nasza specjalność!

Nasi instalatorzy składają się z wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych 50 zespołów. Nasza ekipa wykona u Ciebie w Katowicach solidną instalacje oraz dobierze najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, ogniwa słoneczne.

Jak działają panele fotowoltaiczne w Katowicach?

Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy i niezbędnymi informacjami, dowiesz się co to jest fotowoltaika oraz panele fotowoltaiczne, które u Ciebie zainstalujemy w mieście Katowice.

Panele i instalacje fotowoltaiczne w Katowicach

Jako specjaliści w zakresie instalacji fotowoltaicznych w Katowicach, pragniemy zapewniać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania. Pozwala to zyskać możliwość znacznego zmniejszenia rachunków za prąd. Dzięki skorzystaniu z paneli fotowoltaicznych w Katowicach będziesz mógł pozyskiwać darmową energię promieniowania słonecznego i zamieniać ją bezpośrednio w prąd! W ten sposób oświetlisz swój dom, a także podłączysz wszelkie urządzenia, jakie się w nim znajdują. I to bez konieczności podpisywania umowy z zewnętrznym dostawcą energii!

Dlaczego to tak doskonałe rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że ceny prądu w Polsce ciągle rosną. Korzystając z instalacji fotowoltaicznej w Katowicach, możesz mieć pewność tego, że wszelkie podwyżki cen energii nie będą Cię dotyczyć. Co więcej, skorzystasz z naturalnego, w pełni odnawialnego źródła energii, co będzie miało pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Z pomocą specjalistów z naszej firmy oraz z odpowiednim dofinansowaniem skorzystasz z nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej. Wyprodukuje ona tyle energii, ile będziesz potrzebować. Jest to rozwiązanie idealne zarówno dla klientów prywatnych, jak też firm, instytucji, gospodarstw rolnych i nie tylko. Sprawdź, jakie możliwości daje fotowoltaika Katowice.

Dlaczego Fotowoltaika od naszej firmy to dobry wybór?

  • Oferujemy wyłącznie najlepsze panele słoneczne, solarne i instalacje fotowoltaiczne w Katowicach.
  • Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę wszystkim klientom – stworzymy dla Ciebie wydajną instalację fotowoltaiczną od początku do końca. Zaczniemy od projektu, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż do samego montażu. W ten sposób otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które w stu procentach spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
  • Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego klienta. W ten sposób zainwestujesz w panele fotowoltaiczne, które spełnią Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną.
  • Pomagamy naszym klientom w pozyskaniu odpowiednich dofinansowań, dzięki którym koszty inwestycji będą o wiele mniejsze, a ta szybciej się zwróci. Zapewniamy wsparcie zarówno w wyborze odpowiedniego programu, jak też wszelkich kwestiach formalnych.
  • Naszym klientom z Katowic zapewniamy najtańsze panele i instalacje fotowoltaiczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Płacąc mniej, stawiasz na najwyższą jakość oraz wydajność rozwiązań, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich niezawodnością na przestrzeni kilkudziesięciu lat!

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości!

fotowoltaika