+48 501 381 500 biuro@sunking.pl

Proces inwestycyjny mikroinstalacji

mikroinstalacja fotowoltaiczna

Aby inwestycja montażu instalacji PV była opłacalna i spełniała swoje założenia, musi być bardzo dobrze zaplanowana. Uwzględnienie rocznego zużycia, miejsca instalacji, zaplanowanie budżetu czy wywiązanie się z niezbędnych formalności są bardzo istotne. Możesz jednak ze spokojem przejść przez ten proces dzięki naszej profesjonalnej pomocy, gdy zainteresuje Cię fotowoltaika. 

Krok pierwszy – planowanie

Początkiem każdej udanej inwestycji jest dobry pomysł. Oszczędności wynikające z użytkowania instalacji PV są bardzo mocno odczuwalne. Można dzięki temu również zadbać o środowisko, korzystając z zielonej energii i nie emitując żadnych szkodliwych odpadów. Do procesu planowania zalicza się również znalezienie odpowiedniego miejsca dla instalacji fotowoltaicznej. 

Krok drugi – znalezienie odpowiedniego wykonawcy

Profesjonalne doradztwo pomoże nam uniknąć zbędnych stresów przy podejmowaniu się takiej inwestycji. Dzięki odpowiednim fachowcom zapewnisz sobie nie tylko właściwy montaż instalacji. Pomożemy Ci również zaplanować wydajność modułów fotowoltaicznych, ustalimy najlepsze miejsce ich montażu i pomożemy w uzyskaniu dofinansowania. Po zakończonym procesie instalacyjnym przekażemy CI wszystkie dokumenty potrzebne do uzyskania pozwolenia na produkowanie energii z instalacji PV. 

Krok trzeci – oszczędności

Bez względu na to, jakie są Twoje motywy montażu paneli słonecznych, korzyści będą bardzo widoczne i odczuwalne. Jesteśmy gotowi by przeprowadzić Cię przez cały proces inwestycyjny mikroinstalacji i zapewnić Ci fachowe doradztwo. Nasi monterzy zapewnią Ci najwyższą jakość usług, co skutkuje niezawodnością i spokojem użytkowania. Możesz już teraz zacząć oszczędzać na energii słonecznej.