+48 500 872 370 [email protected]

Fotowoltaika Warszawa – SunKing

SunKing oferuje najlepszą fotowoltaikę w Warszawie i okolicy: panele i instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii wraz z montażem.

panele fotowoltaiczne Katowice

Fotowoltaika dla domu, firmy oraz gospodarstwa rolnego

instalacje fotowoltaiczne Katowice

Pompy ciepła i Magazyny energii

Fotowoltaika - darmowy prąd i czysta energia ze słońca

Kompletne instalacje fotowoltaiczne

Instalacje Fotowoltaiczne w Warszawie z Dotacją "Mój Prąd"

Fotowoltaika u nas się opłaca!

Dotacja z programu “Mój Prąd” jest zwolniona z podatku PIT.

Koszty Twojej inwestycji w fotowoltaikę, które nie zostały pokryte dofinansowaniem możesz odliczyć od podatku (tzw. ulga termomodernizacyjna).

Fotowoltaika to nasza specjalność!

Nasi instalatorzy składają się z wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych 50 zespołów. Nasza ekipa zrobi u Ciebie w Warszawie solidną instalacje oraz dobierze najwyższej jakości panele słoneczne.

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy i niezbędnymi informacjami, dowiesz się co to jest fotowoltaika oraz panele fotowoltaiczne, które oferujemy w Warszawie.

panele słoneczne
panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu
korzyści z posiadania fotowoltaiki

Fotowoltaika i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych

Jako specjaliści w zakresie fotowoltaiki w Warszawie, pragniemy zapewniać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania. Montaż instalacji fotowoltaicznej za pośrednictwem naszej firmy pozwala zyskać możliwość znacznego zmniejszenia rachunków za prąd. Dzięki skorzystaniu z paneli fotowoltaicznych będziesz mógł pozyskiwać darmową energię promieniowania słonecznego i zamieniać ją bezpośrednio w prąd! W ten sposób oświetlisz swój dom, a także podłączysz wszelkie urządzenia, jakie się w nim znajdują. I to bez konieczności podpisywania umowy z zewnętrznym dostawcą energii!

Fotowoltaika SunKing – dlaczego to tak doskonałe rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że ceny prądu w Polsce ciągle rosną. Korzystając z instalacji fotowoltaicznej w Warszawie, możesz mieć pewność tego, że wszelkie podwyżki cen energii nie będą Cię dotyczyć. Co więcej, skorzystasz z naturalnego, w pełni odnawialnego źródła energii, co będzie miało pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Z pomocą specjalistów z naszej firmy oraz z odpowiednim dofinansowaniem skorzystasz z nowoczesnej fotowoltaiki. Wyprodukuje ona tyle energii, ile będziesz potrzebować. Jest to rozwiązanie idealne zarówno dla klientów prywatnych, jak też firm, instytucji, gospodarstw rolnych i nie tylko. Sprawdź, jakie możliwości daje nasza firma fotowoltaiczna SunKing z Warszawy.

Nasza firma fotowoltaiczna SunKing to dobry wybór ponieważ:

 • Oferujemy wyłącznie najlepszych firm panele słoneczne, solarne i instalacje fotowoltaiczne w Warszawie w Mazowieckim.
 • Zapewniamy w pełni kompleksową obsługę wszystkim klientom – stworzymy dla Ciebie wydajną instalację fotowoltaiczną od początku do końca. Zaczniemy od projektu, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż do samego montażu. W ten sposób otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które w stu procentach spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
 • Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego klienta. W ten sposób zainwestujesz w panele fotowoltaiczne, które spełnią Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną.
 • Pomagamy naszym klientom z Warszawy i okolic w pozyskaniu odpowiednich dofinansowań, dzięki którym koszty inwestycji będą o wiele mniejsze, a ta szybciej się zwróci. Zapewniamy wsparcie zarówno w wyborze odpowiedniego programu, jak też wszelkich kwestiach formalnych.
 • Naszym klientom zapewniamy panele i instalacje fotowoltaiczne w bardzo konkurencyjnych cenach. Płacąc mniej, stawiasz na najwyższą jakość oraz wydajność rozwiązań, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich niezawodnością na przestrzeni kilkudziesięciu lat!
Firma fotowoltaiczna Warszawa - Sunking
profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych w Warszawie

Fotowoltaika – Najczęściej zadawane pytania

 • Dlaczego fotowoltaika w Warszawie jest taka ważna?

  • jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska,
  • niesie korzyści ekonomiczne i wydajnościowe,
  • pomaga zmniejszyć zanieczyszanie powietrza w Warszawie

  Jak wszyscy wiemy - Warszawa ma duży problem ze smogiem i innymi nieprzychylnymi dla środowiska zjawiskami. Tym bardziej istotne jest to, że podczas działania instalacji fotowoltaicznej nie powstają żadne zanieczyszczenia, więc korzystając z niej, wykorzystujesz czystą energię do zasilania domu lub firmy, zmniejszając swój ślad węglowy. Taka produkowana przez Ciebie energia elektryczna jest całkowicie bezpłatna i możesz jej używać do zasilania wszystkiego w domu lub firmie za darmo. To oczywiście obniży Twoje rachunki za energię i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

 • Czy fotowoltaika w Warszawie i okolicach jest warta inwestycji?

  Tak, Warszawa jest naprawdę świetnym miejscem na założenie fotowoltaiki! W rzeczywistości wiele domów w których już robiliśmy wycenę i założyliśmy instalację fotowotaiczną były usytuowane w dobrym do tego miejscu, co oznacza, że większość domów w Warszawie i okolicach jest całkiem odpowiednia do zasilania energią słoneczną.

 • Czy nadal opłacalne jest instalowanie fotowoltaiki w Warszawie

  Warszawa to dobre miejsce dla właścicieli domów do zainstalowania fotowoltaiki. Połączenie dofinansowań, ulgi termomodernizacyjnej i programu kredytów na energię słoneczną ze źródeł odnawialnych sprawia, że fotowoltaika jest realną i opłacalną opcją dla mieszkańców Warszawy.

 • Ile energii elektrycznej produkuje instalacja fotowoltaiczna w ciągu roku?

  Przyjęto, że 1 kWp mocy paneli słonecznych skierowanych na południe może w ciągu roku wyprodukować od 900 do 1200 kWh energii elektrycznej przy odpowiednim kącie nachylenia. Nasi pracownicy korzystają z profesjonalnego programu, który oblicza uzyski z instalacji fotowoltaicznej uwzględniając położenie geograficzne obiektu jak również specyficzne warunki terenowe na miejscu inwestycji.

 • Czy montaż instalacji fotowoltaicznej w Warszawie to dobry pomysł?

  Korzyści z posiadania fotowoltaiki są niezliczone, dlatego nie jesteśmy w stanie w jednym miejscu wymienić wszystkich. Zapraszamy jednak do kontaktu z naszymi przedstawicielami w Warszawie – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z fotowoltaiką dla tego regionu.

Panele i instalacje fotowoltaiczne w Warszawie

Fotowoltaika to świetne rozwiązanie, po które sięga u nas coraz więcej mieszkańców Warszawy. Dobra firma zapewniająca panele fotowoltaiczne to taka jak nasza, która z laserową precyzją koncentruje się na swoim zadaniu, ale co najważniejsze – posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. Jesteśmy specjalistami, którzy są w pełni zaangażowany w swoją pracę, dążąc do perfekcji, a nie tylko firmą, dla której usługi montażu fotowoltaiki są jednymi z wielu zleceń.

Nasi Klienci postrzegają nas jako zaufanego doradcę jeśli chodzi o montaż paneli słonecznych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo o fotowoltaice wiemy wszystko. Dzięki nabywanemu przez lata pracy doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalne instalacje fotowoltaiczne.

  Wraz z całym zespołem SunKing nie osiadamy na laurach – stale się rozwijamy, by oferować wysokiej jakości usługi. Śledzimy zmiany w tej branży, aby oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne w Warszawie spełniły Twoje oczekiwania.

5/5 - (591 votes)