Fotowoltaika Kraków - obniżamy rachunki za prąd. Mamy Nr1 Ceny - Sprawdź!

Szukasz możliwości obniżenia swoich rachunków za prąd dzięki lokalnej usłudze jaką jest oferowana przez nas tania fotowoltaika w Krakowie oraz całej Małopolsce? Chcesz też, aby energia z której korzystasz była ekologiczna? To wszystko i o wiele więcej może zapewnić Ci instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła od naszej firmy fotowoltaicznej SunKing z Krakowa! Nasza firma oferuje w niskiej cenie profesjonalny montaż paneli i instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w Krakowie i okolicy.

☀️ Zapraszamy do kontaktu z nami.

500 872 370Bezpłatna Wycena

Fotowoltaika w mieście Kraków i Małopolsce – Zobacz oferujemy

panele fotowoltaiczne Katowice

Fotowoltaika dla domu, firmy oraz gospodarstwa rolnego

instalacje fotowoltaiczne Katowice

Pompy ciepła i Magazyny energii

Fotowoltaika - darmowy prąd i czysta energia ze słońca

Kompletne panele i instalacje fotowoltaiczne

Czy fotowoltaika w Krakowie to dobry sposób na oszczędności?

Usługa jaką jest fotowoltaika w Krakowie to coraz popularniejszy sposób na produkcję taniej energii elektrycznej. Instalacja paneli słonecznych pozwala nie tylko zaoszczędzić na rachunkach za prąd, ale także przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego poprzez redukcję emisji gazów cieplarnianych i zmniejszenie zależności od energii pochodzącej ze źródeł konwencjonalnych.

Jedną z zalet jakie ma nasza firma fotowoltaiczna z Krakowa, jest to że panel słoneczny może być zamontowany na dowolnym dachu lub innej powierzchni nasłonecznionej, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dostępne dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw.

W Krakowie istnieje wiele firm fotowoltaicznych, które oferują usługi związane z instalacją PV i obsługą systemów fotowoltaicznych. Przed wyborem konkretnej firmy warto porównać oferty różnych przedsiębiorstw i upewnić się, że posiadają one odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w tej dziedzinie tak jak nasza firma Fotowoltaika Kraków SunKing .

Instalacje Fotowoltaiczne z Dotacją "Mój Prąd"

Fotowoltaika w Krakowie i całej Małopolsce u nas się naprawdę opłaca! Zwrot do 50% kosztów inwestycji, a maks 5000 zł na jednej instalacji fotowoltaicznej.

Dotacja z programu “Mój Prąd” jest zwolniona z podatku PIT.

Koszty Twojej inwestycji w fotowoltaikę, które nie zostały pokryte dofinansowaniem możesz odliczyć od podatku (tzw. ulga termomodernizacyjna).

Fotowoltaika to nasza specjalność, ale czy wiesz dlaczego?

Nasi monterzy fotowoltaiki z Krakowa składają się z wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych 50 zespołów. Nasza firma fotowoltaiczna może zamontować u Ciebie solidną instalacje PV oraz dobrać najwyższej jakości panele słoneczne.

Zobacz jak działają panele fotowoltaiczne!

Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy i niezbędnymi informacjami, dowiesz się co to jest fotowoltaika oraz panele i instalacje fotowoltaiczne, które instalujemy w mieście Kraków.

SUNKING

Czy warto zdecydować się na instalacje fotowoltaiczne w Krakowie od firmy SunKing?

Fotowoltaika Kraków - Instalacje i Panele Fotowoltaiczne

Fotowoltaika w mieście Kraków to świetne rozwiązanie, po które sięga u nas coraz więcej osób. Dobra firma oferująca panele i instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła to taka jak nasza firma fotowoltaiczna z Krakowa – SunKing, która z laserową precyzją koncentruje się na swoim zadaniu, ale co najważniejsze – posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. Jesteśmy najlepszymi specjalistami od fotowoltaiki, którzy są w pełni zaangażowany w swoją pracę, dążąc do perfekcji, gdy realizujemy w niskiej cenie usługi montażu fotowoltaiki w Krakowie oraz całej Małopolsce.

Zwrot inwestycji w fotowoltaikę po kilku latach

Przy stale rosnących cenach energii w Krakowie, inwestycja w fotowoltaikę zwróci Ci się w ciagu zaledwie kilku lat.

Oszczędności na rachunkach za energię elektryczną dzięki instalacji fotowoltaicznej

Zakładając u siebie instalacje fotowoltaiczną i pompę ciepła możesz spodziewać się znacznych oszczędności.

Większa niezależność od podwyżek cen prądu jest dzieki fotowoltaice

Dzięki zamontowanej instalacji fotowoltaicznej, przestaniesz się przejmować podwyżkami cen prądu.

Brak kosztów eksploatacji instalacji fotowoltaicznej

Dobrze zamontowana instalacja fotowoltaiczna i pompa ciepła w Krakowie jest praktycznie bezobsługowa.

fotowoltaika Kraków - panele i instalacje fotowoltaiczne

Montaż paneli i instalacji fotowoltaicznych – Kraków i okoliczne miejscowości!

Nasi Klienci fotowoltaiki z Krakowa postrzegają nas jako zaufanego doradcę jeśli chodzi o fotowoltaikę w Krakowie – montaż paneli słonecznych i pomp ciepła, które oferujemy w najniższych cenach na rynku. Zachęcamy do skorzystania z usług jakie ma nasza Firma Fotowoltaika Kraków SunKing, bo o fotowoltaice wiemy dosłownie wszystko. Dzięki nabywanemu przez lata pracy doświadczeniu, jesteśmy w stanie profesjonalne dobrać i zamontować najlepsze panele słoneczne oraz kompletne instalacje fotowoltaiczne plus pompy ciepła.

Firma Fotowoltaika Kraków SunKing, wraz z całym zespołem nie osiada na laurach – stale się rozwijamy, by oferować wysokiej jakości usługi z zakresu fotowoltaiki. Stale śledzimy zmiany w tej branży, aby oferowane przez nas pompy ciepła oraz panele i instalacje fotowoltaiczne w Krakowie były w niskiej cenie oraz spełniły Twoje oczekiwania.

Dane Firmy:

Fotowoltaika Kraków SunKing
ul. Wrocławska 18

30-006 Kraków

Telefon:

500 872 370

Fotowoltaika w Krakowie – czym jest?

Fotowoltaika w Krakowie jak i w innych miastach to dziedzina nauki zajmująca się wykorzystywaniem energii słonecznej do produkcji prądu elektrycznego za pośrednictwem paneli słonecznych. Fotowoltaika opiera się na zjawisku fotoelektrycznym, czyli przemianie energii świetlnej w elektryczną. Energia słoneczna jest odnawialnym źródłem energii, które może być wykorzystywane do ogrzewania budynków, produkcji prądu elektrycznego oraz do napędzania urządzeń elektrycznych.

Fotowoltaika Kraków jest coraz popularniejszym sposobem produkcji energii elektrycznej, szczególnie w Krakowie, gdzie dostępne są duże ilości energii słonecznej. Proponowana przez nas Fotowoltaika Kraków jest też coraz bardziej opłacalna, ponieważ ceny paneli słonecznych spadają, a technologia ta staje się coraz bardziej wydajna.

Oferowana przez nas fotowoltaika zabytkowym i pięknym mieście jakim jest Kraków, ma wiele zalet takich jak:

 • Oszczędność pieniędzy: instalacja paneli fotowoltaicznych w firmie pozwoli znacznie zmniejszyć rachunki za prąd Twojego przedsiębiorstwa.
 • Oszczędność energii: panele fotowoltaiczne pozwalają produkować prąd elektryczny z odnawialnego źródła energii, co przyczynia się do ograniczenia emisji szkodliwych gazów cieplarnianych.
 • Niezależność od dostawców energii: instalacja paneli fotowoltaicznych pozwala na produkcję własnej energii elektrycznej, co oznacza, że nie jesteśmy uzależnieni od dostawców energii.
 • Niezawodność: panele fotowoltaiczne są trwałe i niezawodne, a ich żywotność wynosi zazwyczaj od 20 do 30 lat.

Fotowoltaika i instalacje fotowoltaiczne – co zapewnią Ci nasi specjaliści z Krakowa?

Jako specjaliści w zakresie szeroko pojętej usługi jaką jest bardzo popularna – fotowoltaika z Krakowa, pragniemy zapewniać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Krakowie za pośrednictwem naszej firmy fotowoltaicznej SunKing, pozwala zyskać możliwość znacznego zmniejszenia rachunków za prąd. Dzięki skorzystaniu z paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła w Krakowie będziesz mógł pozyskiwać darmową energię promieniowania słonecznego i zamieniać ją bezpośrednio w prąd, który zasili m.in pompę ciepła! W ten sposób oświetlisz i ogrzejesz swój dom, a także podłączysz wszelkie urządzenia, jakie się w nim znajdują.

Myślisz o usłudze tj. fotowoltaika? Kraków to doskonałe miasto na czerpanie energii ze słońca

Fotowoltaika w mieście Kraków od firmy SunKing – dlaczego to tak doskonałe rozwiązanie? Przede wszystkim dlatego, że ceny prądu w Polsce ciągle rosną. Korzystając z pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej w Krakowie, możesz mieć pewność tego, że wszelkie podwyżki cen energii nie będą Cię dotyczyć. Co więcej, skorzystasz z naturalnego, w pełni odnawialnego źródła energii, co będzie miało pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Z pomocą specjalistów z Fotowoltaika Kraków SunKing oraz z odpowiednim dofinansowaniem skorzystasz z nowoczesnej pompy ciepła i fotowoltaiki w mieście Krakowie. Fotowoltaika wyprodukuje dla Ciebie  tyle energii ile będziesz potrzebować. Fotowoltaika to rozwiązanie idealne zarówno dla klientów prywatnych, jak też firm, instytucji oraz gospodarstw rolnych i nie tylko. Sprawdź, jakie możliwości daje nasza firma fotowoltaiczna SunKing z Krakowa.

Instalacje fotowoltaiczne w Krakowie – do czego służą i jakie mają zalety?

Instalacje fotowoltaiczne Kraków, które montujemy służą do pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego za pomocą paneli fotowoltaicznych. Składają się one z ogniw fotowoltaicznych, które przekształcają promieniowanie słoneczne w prąd elektryczny. Instalacje fotowoltaiczne mogą być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych, a także w innych obiektach, takich jak farmy słoneczne czy elektrownie słoneczne.

Główną zaletą instalacji fotowoltaicznych montowanych w Krakowie jest to, że są one ekologiczne i nie emitują żadnych szkodliwych substancji do atmosfery. Ponadto, pozwalają one na oszczędzanie pieniędzy na rachunkach za prąd, ponieważ pozyskana w ten sposób energia elektryczna może być wykorzystywana do zasilania urządzeń domowych lub odsprzedawana do sieci elektroenergetycznej.

Aby zainstalować instalację fotowoltaiczną w Krakowie, należy wybrać odpowiednie miejsce na jej umieszczenie (np. dach budynku lub specjalnie przygotowane miejsce na terenie posesji), dobrać odpowiednią moc paneli fotowoltaicznych oraz zakupić i zainstalować niezbędne akcesoria, takie jak falownik czy zasilacz awaryjny. Ważne jest również, aby instalację fotowoltaiczną zaprojektować i zainstalować zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a także aby regularnie ją konserwować i sprawdzać jej sprawność.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna? Kraków i okolice

Instalacja fotowoltaiczna w mieście Kraków i jej cena może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak wielkość instalacji, rodzaj użytych paneli słonecznych, koszty pracy i materiałów oraz lokalne ceny i koszty energii elektrycznej. W Polsce cena instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego może wynosić od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Aby uzyskać dokładniejszą wycenę, zalecamy skontaktowanie się z kilkoma firmami instalacyjnymi i złożenie zapytania ofertowego. Warto również zwrócić uwagę na obecne oferty dotacji i ulg podatkowych, które mogą znacząco obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej.

Czy fotowoltaika w Krakowie dalej jest opłacalna?

Pytanie z jakim często się spotykamy to czy fotowoltaika w mieście Kraków oraz jej cena jest wysoka i czy jest warta inwestycji? Opłacalność instalacji fotowoltaicznej w Krakowie zależy od wielu czynników, takich jak wielkość instalacji, rodzaj użytych paneli słonecznych, koszty pracy i materiałów oraz lokalne ceny i koszty energii elektrycznej. W Krakowie opłacalność instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego lub firmy może wynosić od kilku do kilkunastu lat, w zależności od wielu czynników.

Jeśli chcesz otrzymać dokładniejszą wycenę opłacalności instalacji fotowoltaicznej w mieście Kraków, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Wielkość instalacji fotowoltaiczne: im większa instalacja, tym większe oszczędności na rachunkach za prąd, ale także tym większe koszty inwestycji.
 • Rodzaj paneli słonecznych: różne rodzaje paneli słonecznych różnią się sprawnością i ceną.
 • Koszty pracy i materiałów: cena instalacji zależy od kosztów pracy i materiałów, takich jak kable, przyłącza itp.
 • Lokalne ceny fotowoltaiki i koszty energii elektrycznej: cena energii elektrycznej może się różnić w zależności od lokalizacji i dostawcy energii.
 • Dotacje i ulgi podatkowe: obecnie istnieją różne programy dotacyjne i ulgi podatkowe, które mogą znacząco obniżyć koszty instalacji fotowoltaicznej oraz jej odpowiednie rozliczenie.

Aby uzyskać dokładniejszą ocenę opłacalności instalacji fotowoltaicznej dla konkretnego budynku w Krakowie, zalecamy skontaktowanie się z  naszą firmą fotowoltaiczną i złożenie bezpłatnego zapytania ofertowego. Można także skorzystać z dostępnych narzędzi na naszej stronie do szacowania opłacalności instalacji fotowoltaicznej, takich jak kalkulatory fotowoltaiki.

Fotowoltaika Kraków i cała Małopolska, wydajne panele fotowoltaiczne u nas dostępne są dla każdego.

Panele fotowoltaiczne Kraków i ich wydajność oznacza ile energii słonecznej są one w stanie przetworzyć na prąd elektryczny. Wydajność paneli fotowoltaicznych jest podawana w procentach i oznacza stosunek ilości energii elektrycznej wyprodukowanej przez panele do ilości energii słonecznej padającej na ich powierzchnię.

Fotowoltaika Kraków i wydajność montowanych przez nas paneli fotowoltaicznych zależy od wielu czynników, takich jak:

 • Rodzaj instalacji fotowoltaicznych: różne typy instalacji fotowoltaicznej różnią się wydajnością. Na przykład panele monokrystaliczne są zazwyczaj bardziej wydajne niż panele polikrystaliczne.
 • Warunki atmosferyczne: wydajność paneli fotowoltaicznych może być niższa w warunkach niskiej temperatury, dużego zachmurzenia lub dużego zapylenia.
 • Kąt nachylenia paneli solarnych: im bardziej prostopadle do słońca są ustawione panele, tym więcej energii słonecznej są w stanie przetworzyć.
 • Kąt padania promieni słonecznych: panele fotowoltaiczne są najbardziej wydajne, gdy promienie słoneczne padają na nie prostopadle.
 • Czystość paneli fotowoltaicznych: zanieczyszczenia na powierzchni paneli mogą zmniejszać ich wydajność.

Przeciętna wydajność paneli fotowoltaicznych wynosi około 15-20%. Wydajność niektórych paneli słonecznych może być jednak znacznie wyższa, nawet do 25-30%. Warto pamiętać, że wydajność paneli fotowoltaicznych zależy od wielu czynników i może się różnić w zależności od konkretnej instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika na terenie Krakowa staje się coraz popularniejsza.

Fotowoltaika w Krakowie zyskuje coraz większą popularność i coraz częściej można spotkać instalacje fotowoltaiczne na dachach budynków mieszkalnych, firm oraz przemysłowych. Możliwość produkcji przyjaznej dla środowiska energii elektrycznej oraz oszczędności na rachunkach za prąd to główne powody, dla których wiele osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej w mieście Kraków.

Fotowoltaika w mieście Kraków oraz najczęściej przez nas montowane instalacje fotowoltaiczne to te o mocy kilku kilowatów, które są w stanie zaspokoić zapotrzebowanie na energię elektryczną dla domów jednorodzinnych oraz małych firm. Tego typu instalacje fotowoltaiczne składają się z kilku lub kilkunastu paneli fotowoltaicznych, które są umieszczone na dachu budynku lub na specjalnej konstrukcji znajdującej się na gruncie. W zależności od mocy instalacji fotowoltaicznej oraz zapotrzebowania na energię, liczba paneli może być większa lub mniejsza.

Coraz popularniejsze stają się również instalacje fotowoltaiczne Kraków o mocy kilkudziesięciu kilowatów, które są montowane głównie na dachach budynków firm i przemysłowych. Tego typu instalacje fotowoltaiczne składają się z dziesiątek lub nawet setek paneli fotowoltaicznych, które są połączone w jedną całość i mogą być w stanie produkować znaczne ilości energii elektrycznej.

Oprócz instalacji fotowoltaicznych umieszczanych na dachach w Krakowie coraz częściej spotyka się również instalacje fotowoltaiczne montowane na specjalnych konstrukcjach na ziemi. Tego typu instalacje fotowoltaiczne są szczególnie przydatne w przypadku budynków, które nie posiadają odpowiednio dużego dachu lub gdy dach jest zbyt stary lub w złym stanie i nie nadaje się na montaż paneli fotowoltaicznych w Krakowie.

Ostatnio na blogu SunKing

Fotowoltaika – najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu

Fotowoltaika – najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu

Fotowoltaika to obecnie jedna z najbardziej popularnych form odnawialnych źródeł energii. Dzięki zastosowaniu paneli słonecznych można uzyskać niezależność energetyczną i zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę? Oszczędność na...

Fotowoltaika – jakie zmiany czekają nas w 2023?

Fotowoltaika – jakie zmiany czekają nas w 2023?

Rok 2022 będzie kluczowy dla osób zainteresowanych energią słoneczną. Głównie fotowoltaika zmiany 2022 ma związek z nowelizacją ustawy o OZE. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiadanymi zmianami zarówno osoby prywatne, jak i inwestorów i firmy fotowoltaiczne. Będą one...

Ile kosztują panele fotowoltaiczne? Koszt fotowoltaiki w 2023 roku

Ile kosztują panele fotowoltaiczne? Koszt fotowoltaiki w 2023 roku

Rosnąca inflacja powoduje, a także problemy światowych gospodarek powodują, że wiele osób zastanawia się nad tym, czy wzrosły również koszty inwestycji w instalację fotowoltaiczną. Ile zatem kosztują obecnie panele fotowoltaiczne? Jakie są koszty fotowoltaiki w 2022...

Program Mój Prąd 4.0 – od kiedy, zasady i wysokość dofinansowania

Program Mój Prąd 4.0 – od kiedy, zasady i wysokość dofinansowania

Program Mój Prąd 4.0 Sukces programu Mój Prąd sprawił, że wdrażane są jego kolejne wersje. Obecnie istnieje możliwość składania wniosków w ramach programu Mój Prąd 4.0, który wystartował w kwietniu tego roku. Jakie warunki musi spełnić inwestor wnioskujący o...

Program Moje Ciepło 2023 – od kiedy, dla kogo, jakie warunki?

Program Moje Ciepło 2023 – od kiedy, dla kogo, jakie warunki?

Dotacja z programu Moje Ciepło 2022 Przejście na energię odnawialną to konieczność, która początkowo może być naprawdę kosztowna. Oczywiście w długoterminowej perspektywie jest to oszczędność, jednak należy liczyć się z dużymi wydatkami związanymi z instalacją...

Fotowoltaika – jak uzyskać dofinansowanie w 2023?

Fotowoltaika – jak uzyskać dofinansowanie w 2023?

Rozliczne są formy finansowania instalacji fotowoltaicznych. Jeśli interesuje Cię fotowoltaika dofinansowanie - także powinieneś się zainteresować, jakie na ten temat masz możliwości - z czego skorzystać, aby nie przepłacać. Są to zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe...

Fotowoltaika – Opłacalność

Fotowoltaika – Opłacalność

Instalacja i montaż paneli słonecznych to długoterminowa inwestycja. Większość osób, które się na nie decyduje zakłada, że pomogą w obniżeniu rachunków za energię elektryczną a równocześnie będą wspierać działania mające na celu zmniejszenie emisji dwutlenku węgla....

Jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych?

Jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych?

Instalacje fotowoltaiczne mogą być zbudowane z różnych elementów, które dopasowuje się do potrzeb i celów inwestora, a także jego możliwości finansowych. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na różne rodzaje paneli fotowoltaicznych – poznanie ich, a także...

Czym jest i jak działa falownik w instalacji fotowoltaicznej?

Czym jest i jak działa falownik w instalacji fotowoltaicznej?

Niektórzy nazywają go sercem, a inni mózgiem instalacji fotowoltaicznej. Bez względu na stosowane wobec niego określenia, jedno jest pewne – falownik to jeden z najważniejszych elementów systemu, bez którego zamiana energii promieniowania słonecznego w prąd byłaby...

Jak obliczyć moc paneli fotowoltaicznych?

Jak obliczyć moc paneli fotowoltaicznych?

Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu lub gruncie pozwolą Ci na korzystanie z darmowej energii słonecznej i zamianę jej w prąd do oświetlenia budynku lub uruchomienia znajdujących się w nim urządzeń. Jednak chcąc skorzystać z dobrodziejstw fotowoltaiki w...

Czym się kierować wybierając firmę fotowoltaiczną?

Czym się kierować wybierając firmę fotowoltaiczną?

Jeżeli chcesz skorzystać z ogromnych możliwości, jakie dają instalacje fotowoltaiczne, powinieneś zaufać doświadczonej firmie, która zapewni Ci nie tylko dopasowanie odpowiednich rozwiązań, ale również przeprowadzi kompleksowy montaż całego systemu. Na co zwrócić...

5 korzyści, jakie dają panele fotowoltaiczne

5 korzyści, jakie dają panele fotowoltaiczne

Już od co najmniej kilku lat instalacje fotowoltaiczne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, pragnących zmniejszyć rachunki za prąd i uniezależnić się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej. Nie ma w tym niczego dziwnego – jest to znakomita alternatywa...

SunKing Fotowoltaika - instalacje i panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii

Tworzymy instalacje fotowoltaiczne najnowszej dostępnej generacji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania oraz obsługę z zakresu realizacji przydomowej instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła i magazynu energii. Zajmujemy się wyceną, projektowaniem elektrycznego systemu solarnego, jego montażem oraz serwisowaniem. Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości światowych firm.

Używane przez nas komponenty wyróżniają się najdłuższą gwarancją oraz najwyższą skutecznością na rynku. 

 

 • Podlaskie: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski,
 • Pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork, Kwidzyn, Sopot, Lębork, Pruszcz Gdański, Puck, Kartuzy, Władysławowo, Bytów, Człuchów, Kościerzyna, Reda, Łeba,
 • Śląskie: Fotowoltaika Katowice, Fotowoltaika Częstochowa, Fotowoltaika Sosnowiec, Fotowoltaika Gliwice, Fotowoltaika Zabrze, Fotowoltaika Bielsko-Biała, Fotowoltaika Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski,
 • Świętokrzyskie: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz,
 • Warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Elbląg, Iława, Nowe Miasto Lubawskie, Ostróda, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Braniewo, Pisz, Działdowo, Mrągowo,
 • Wielkopolskie: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Stęszew, Swarzędz, Śrem, Krotoszyn, Luboń, Września,
 • zachodniopomorskie: Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Wałcz, Białogard, Goleniów, Gryfino, Międzyzdroje.

Zastanawiasz się jak cenowo wychodzą nasze instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła? Wystarczy że zadzwonisz, wyślesz maila lub wypełnisz kalkulator, a dowiesz się wtedy ile kosztuje u nas fotowoltaika.

 

Kraków Fotowoltaika | FAQ – Pytania i odpowiedzi

 • Dlaczego fotowoltaika w Krakowie jest taka ważna?

  • jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska,
  • niesie korzyści ekonomiczne i wydajnościowe,
  • pomaga zmniejszyć zanieczyszanie powietrza w Krakowie

  Jak wszyscy wiemy - Kraków ma ogromny problem ze smogiem i innymi nieprzychylnymi dla środowiska zjawiskami. Tym bardziej istotne jest to, że podczas działania instalacji fotowoltaicznej nie powstają żadne zanieczyszczenia, więc korzystając z niej, wykorzystujesz czystą energię do zasilania domu lub firmy, zmniejszając swój ślad węglowy. Taka produkowana przez Ciebie energia elektryczna jest całkowicie bezpłatna i możesz jej używać do zasilania wszystkiego w domu lub firmie za darmo. To oczywiście obniży Twoje rachunki za energię i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.

 • Czy fotowoltaika w Krakowie jest warta inwestycji?

  Tak, Kraków jak i cała Małopolska są naprawdę świetnym miejscem na założenie fotowoltaiki! W rzeczywistości wiele domów w których już robiliśmy wycenę i założyliśmy instalację fotowotaiczną były w usytuowane w dobrym do tego miejscu, co oznacza, że domy w Krakowie są całkiem odpowiednie do zasilania energią słoneczną.

 • Czy nadal warto instalować fotowoltaikę w Krakowie?

  Kraków to dobre miejsce dla właścicieli domów do zainstalowania fotowoltaiki. Połączenie dofinansowań, ulgi termomodernizacyjnej i programu kredytów na energię słoneczną ze źródeł odnawialnych sprawia, że fotowoltaika jest realną i opłacalną opcją dla mieszkańców Krakowa i całego województwa Małopolskiego.

 • Ile energii elektrycznej produkuje instalacja fotowoltaiczna w ciągu roku?

  Przyjęto, że 1 kWp mocy paneli słonecznych skierowanych na południe może w ciągu roku wyprodukować od 900 do 1200 kWh energii elektrycznej przy odpowiednim kącie nachylenia. Nasi pracownicy korzystają z profesjonalnego programu, który oblicza uzyski z instalacji fotowoltaicznej uwzględniając położenie geograficzne obiektu jak również specyficzne warunki terenowe na miejscu inwestycji.

 • Czy montaż instalacji fotowoltaicznej w Krakowie to dobry pomysł?

  Korzyści z posiadania fotowoltaiki są niezliczone, dlatego nie jesteśmy w stanie w jednym miejscu wymienić wszystkich. Zapraszamy jednak do kontaktu z naszymi przedstawicielami w Krakowie i Małopolsce – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z fotowoltaiką dla tego regionu.

5/5 - (8771 votes)